W wieku 75 lat odszedł od nas Wiesław Brzęczek, twórca i dusza znanej Piekarni-Cukierni „u Brzęczka”. Przez przeszło trzy dekady jego biznes znakomicie prosperował w Pszczynie, mimo że pierwotnie powstał on w Orzeszu. Przeprowadzka do Pszczyny była jednak najważniejszym krokiem dla rozwijającej się firmy. Wspomniany przedsiębiorca zmarł we wtorek, 21 listopada 2023 roku.

Zarówno ceremonia pogrzebowa jak i pochówek zaplanowane są na sobotę, 25 listopada. O godzinie trzynastej złożymy pożegnalne hołdy w kościele Wszystkich Świętych, a następnie odprowadzimy go na miejsce wiecznego spoczynku – cmentarz przy parafii Świętej Jadwigi w Pszczynie.

Wiadomość o bolesnej stracie opublikowano na portalach społecznościowych. Rodzina zmarłego za pośrednictwem Facebooka poinformowała o śmierci ukochanego męża, taty, dziadka oraz szefa – Wiesława Brzęczka. W komunikacie wyrażają oni głęboki smutek i żal po stracie bliskiej osoby.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się o godzinie 13:00 w kościele Wszystkich Świętych, a następnie zmarły zostanie pochowany na cmentarzu Świętej Jadwigi w Pszczynie. O godzinie 12:45 nastąpi wyprowadzenie zmarłego z kaplicy przy ulicy Antesa w Pszczynie. Rodzina prosi, aby zamiast kwiatów przekazać darowizny na rzecz Hospicjum Ojca Pio i rezygnuje z przyjmowania kondolencji.