MasterChef to popularny program rozrywkowy związany z gotowaniem. Uczestnicy mierzą się z innymi pasjonatami gotowania, a surowe jury decyduje, kto zasługuje na miano prawdziwego szefa szefów! Wkrótce rozpocznie się sezon 11 programu i w tej edycji pojawi się mieszkanka Pszczyny. Sympatyczna urzędniczka dostała się do programu i już niedługo zobaczymy ją na ekranie. Miłośniczka gotowania może liczyć na szczere wsparcie mieszkańców Pszczyny!

Mieszkanka Pszczyny walczy o tytuł Masterchefa!

Pani Zofia Masny-Klimczak na co dzień pracuje w urzędzie, a prywatnie poświęca się pasji gotowania. Talent, zapał i doświadczenie sprawiły, że sympatyczna mieszkanka Pszczyny postanowiła spróbować swoich sił w kolejnej edycji popularnego programu MasterChef. Udało się! Pani Zofia przeszła eliminacje, dzięki czemu już 4 września zobaczymy ją w programie MasterChef sezon 11. Świeżo upieczona uczestniczka popularnego programu przyznała, że ma za sobą czas pełen emocji i stresu, ale nie żałuje swojej decyzji o wzięciu udziału w programie.

Mieszkańcy Pszczyny kibicują swojej sąsiadce

Informację o tym, że pani Zofia z Pszczyny bierze udział w programie MasterChef opublikowano na portalu Pless.pl. Tym razem artykuł w poczytnym serwisie także skłonił czytelników do pozostawienia komentarzy. Nietypowo dla internautów komentarze były wyłącznie pozytywne. Wynika z nich, że mieszkańcy Pszczyny szczerze kibicują swojej sąsiadce i trzymają kciuki za jej wygraną. Trzeba również przyznać, że sam udział w programie jest już dużym sukcesem.

Uczestnikom 11 edycji programu może zależeć na dojściu do finału, ponieważ kulminacyjny odcinek będzie kręcony we Włoszech. Zwycięzca otrzyma 100 tys. złotych. Jeśli chcecie śledzić zmagania uczestników MasterChefa, zarezerwujcie sobie niedzielne wieczory. Program jest emitowany co tydzień, w niedzielę o godzinie 20:00 na kanale TVN.