Nowo otwarte Pszczyńskie Centrum Kultury z dumą przedstawia repertuar swojego kina na pierwsze siedem dni funkcjonowania, które rozpoczyna się w piątek 16 lutego. Widzowie mogą spodziewać się zarówno najnowszych filmów, jak i klasycznych pozycji, w tym romantycznej komedii „To właśnie miłość”, która zostanie wyświetlona specjalnie na Walentynki – 14 lutego.

W ciągu pierwszego tygodnia cieszyć się można premierowym pokazem „Samych swoich – początek”, umożliwiającym powrót do losów uwielbianych przez wielu postaci – Pawlaka i Kargula. Na ekranie zagości także „Argylle. Tajny szpieg” – najświeższa produkcja Matthew Vaughna, na liście obsady której widnieją nazwiska takie jak Henry Cavill, Bryce Dallas Howard czy Sam Rockwell.

Na dodatek, goście kina będą mieli okazję obejrzeć „Baby Boom czyli Kogel Mogel V”. Na specjalne życzenie młodszej publiczności oraz szkół wyświetlany będzie również film „Akademia Pana Kleksa”.

We wszystkie weekendy do południa przewidziano seanse dedykowane najmłodszym – na start „Ekipa z dżungli”. Kino zaprasza na te seanse w sobotę i niedzielę o godzinie 11:00.

Ceny biletów rozpoczynają się od kwoty 19,99 PLN, natomiast pakiety rodzinne oferowane są już od 70,00 zł.

W najbliższym czasie kinomaniacy mogą spodziewać się takich nowości jak „Diuna 2”, „Narodziny bogów. Królestwo Burz” czy „Biała odwaga”.

Przy okazji chcielibyśmy przypomnieć, że z okazji otwarcia Pszczyńskiego Centrum Kultury zostały przygotowane specjalne seanse walentynkowe!

W środę 14 lutego o godzinie 17:30 zapraszamy na „Fuksa 2” – szaloną komedię sensacyjną, w której ponownie zobaczymy Macieja Stuhra w roli Aleksem i perypetiach kolejnego pokolenia!