Różnego rodzaju akcesoria wodoszczelne świetnie spełniają swoją rolę podczas wszelkich outdoorowych aktywności przez cały rok – nie tylko latem, przy uprawianiu sportów wodnych, ale także zimą, kiedy pogoda może zmienić się w bardzo krótkim czasie i zaskoczyć np. w trakcie pieszej, górskiej wędrówki. Worek przeciwdeszczowy, etui na telefony, pokrowce – każda z tych rzeczy może okazać się nieoceniona. Jakiej marce zaufać, aby rzeczywiście tak się stało?

Tani i dobry worek wodoszczelny

Określenia zastosowane powyżej sprawdzają się przede wszystkim przy marce Aquarius. Znasz ją? Nie? Pozwól w takim razie, że Ci pokrótce przedstawię o niej parę faktów:

  • Aquarius to polska firma z siedzibą w pomorskim Żukowie
  • Działa już od lat 80’
  • Zaopatruje prawie wszystkie wypożyczalnie sprzętu wodnego w Polsce w swoje kajaki oraz kamizelki asekuracyjne i ratunkowe
  • Współpracuje z uznanymi podróżnikami, niejednokrotnie sponsorując ich dalekie wyprawy
  • Posiada własną linię produkcyjną o nazwie “GoPack”, która obejmuje różnego rodzaju akcesoria wodoszczelne, w tym np. worek przeciwdeszczowy, etui na dokumenty, saszetki wodoodporne itp.
  • Produkty Aquariusa cieszą się wielkim uznaniem nie tylko w naszym kraju, ale także poza jego granicami

Myślę, że ciężko byłoby znaleźć jakiekolwiek minusy, jeżeli chodzi o działania tej marki! Worek przeciwdeszczowy o pojemności 2 litrów znajdziesz już za ok. 30 złotych. Inne etui: ok. 15 złotych. To naprawdę niewiele!

A ile z niego korzyści!

Świetnie sprawdzi się zarówno podczas szalonego spływu rwącą rzeką jak i przy innych aktywnościach nad wodą, np. przy wędkowaniu. Worek wodoszczelny Aquarius to coś więcej niż tylko worek przeciwdeszczowy – to bardzo wszechstronne akcesorium, które może być wykorzystywane także w formie poręcznej torby w trakcie pieszych wędrówek, bowiem wygodny, obszyty pasek umożliwia zarzucenie worka na plecy. Bardzo bogata gama kolorystyczna sprawia, że każdy znajdzie idealny model dla siebie i uczyni swój worek przeciwdeszczowym modnym dodatkiem do sportowych stylizacji. Niesamowicie wytrzymały materiał, z którego został uszyty worek przeciwdeszczowy Aquarius, wykazuje się odpornością nie tylko na wodę, ale także na promienie UV. Sam przyznaj: za tę cenę trudno będzie znaleźć coś lepszego!

Marka klasy premium

Jeżeli chcesz zainwestować w coś absolutnie niezawodnego, coś z “górnej półki”, to koniecznie zapoznaj się z ofertą marki OverBoard. Ten producent to międzynarodowy ekspert w dziedzinie artykułów wodoszczelnych! Jego asortyment składa się przede wszystkim z różnego rodzaju worków przeciwdeszczowych, toreb, plecaków oraz etui wodoszczelnych (także na wszelkiego rodzaju elektronikę np. smartfony na których możemy oglądać strony internetowe takie jak https://seomamut.pl/). Wyobraź sobie, że etui wodoszczelne Over Board na telefon umożliwia nawet robienie zdjęć…pod wodą! Już sam ten fakt mówi sam za siebie. A jak to wygląda cenowo? Szczerze: nie ma dramatu. Ceny worków przeciwdeszczowych – zależnie od pojemności – zaczynają się już od 35 złotych w sklepach internetowych. Wodoszczelne plecaki? Od 150 złotych w górę. Torby? Od 280 złotych w górę. To chyba niewiele więcej od tych zwykłych, sieciówkowych akcesoriów, prawda?

Gdzie znaleźć najlepsze produkty wodoszczelne?

W sklepie zajmującym się tematyką wodną! Stacjonarnie może być ciężko, ale online…żaden problem! Zajrzyj na stronę gosup.pl, gdzie znajdziesz worki przeciwdeszczowe i inne artykuły wodoodporne wymienionych wyżej producentów. Naprawdę niewielkim kosztem możesz zabezpieczyć swoje drogocenne przedmioty – ta inwestycja Ci się zwróci.