Zbliżamy się do połowy lutego i to już ostatni dzwonek na cieszenie się urokami zimy. Warto dobrze wykorzystać ferie, które w Pszczynie potrwają od 14 do 27 lutego. Ciekawą propozycję dla miłośników jazdy na lodzie przygotowało miasto we współpracy z Przedsiębiorstwem Inżynierii Komunalnej.

Gorąca czekolada bezpłatnie!

Lodowisko znajdujące się na pszczyńskim Rynku zostało objęte gorącą promocją. Na czas ferii zimowych klienci lodowiska mogą otrzymać kupon na darmową czekoladę do picia. Ze względu na sponsora inicjatywy czekolada nosi nazwę Pikolady, a kupony będą rozdawane między 10:00 a 14:00. Z pewnością to dodatkowa motywacja do podjęcia zimowej aktywności na lodowisku!

Warto wykorzystać luty jako ostatni miesiąc z szansą na porządną, śnieżną zimę. A nawet jeśli śnieg się już nie pojawi, lodowisko może być okazją do stworzenia ciekawych, rodzinnych wspomnień. Następna taka okazja może powtórzyć się dopiero za rok!

Internauci sceptyczni wobec pomysłu darmowej czekolady

Jak w wielu przypadkach, również temat gorącej czekolady poruszył internautów do dyskusji. Informację o Pikoladzie po raz pierwszy udostępniono na portalu Pless.pl. Większość komentujących pozytywnie oceniła promocję. Szczególnie uradowani okazali się rodzice z dziećmi. W końcu w dzisiejszych czasach rzadko można trafić na coś darmowego.

Niestety, nie wszyscy docenili gest miasta. Jedni byli ciekawi tego, jaki skład ma gorąca czekolada serwowana na lodowisku za darmo. Inni zastanawiali się, skąd Przedsiębiorstwo Inżynierii Komunalnej ma środki na finansowanie ludziom gorącej czekolady. Cóż, nie wszyscy potrafią docenić miłe gesty. A może jako naród stajemy się coraz bardziej nieufni i nie wierzymy w bezinteresowne gesty? Dajcie znać, co o tym sądzicie.