Mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkie osoby o wielkich sercach oraz te, które pragną dołączyć do szlachetnej sprawy, na aukcję charytatywną. Wydarzenie to będzie miało miejsce w nadchodzący weekend, dokładnie w sobotę 4 listopada, w urokliwym mieście Bielsko-Biała. Celem tej inicjatywy jest zebranie funduszy dla młodego chłopca, Florka Francuza z Pszczyny, który cierpi na poważną chorobę.

Charytatywna licytacja odbędzie się w wyjątkowym miejscu – Galerii Sztuki „Color”, która mieści się przy ulicy Schodowej 1 w Bielsku-Białej. Osobą prowadzącą całe to wydarzenie będzie niezastąpiony Jacek Kobyliński.

Zyski z aukcji, które zostaną zebrane podczas tego wieczoru, będą przeznaczone na leczenie i rehabilitację małego Florka. Mimo swojego młodego wieku, Florianek już teraz musi stawić czoła intensywnej rehabilitacji. Regularnie uczestniczy on w turnusach rehabilitacyjnych, które są rozlokowane na terenie całego kraju. Dla naszego małego bohatera, specjaliści przygotowali różnorodne terapie, takie jak terapia w wodzie, metoda MEDEK, terapia neurologiczna MAES, biofeedback okulistyczny, terapie widzenia, terapie ręki, terapie SI oraz elektrostymulacja mięśni. Niestety, koszt jednego tygodnia takiej intensywnej rehabilitacji wynosi aż 4 tysiące złotych.

Jednak to nie koniec wyzwań dla Florka. Oprócz rehabilitacji, chłopiec wymaga także regularnych operacji oczu, które odbywają się co 4-6 miesięcy. Koszty te niosą ze sobą duże obciążenie finansowe dla rodziny. Dlatego też zwracamy się o pomoc i wsparcie w tej szlachetnej inicjatywie.