Mieszkańcy Pszczyny już niedługo będą mogli robić zakupy w zupełnie nowym miejscu, pełnym sklepów, których dotychczas w mieście brakowało. Takie przynajmniej są zapewnienia. Niewątpliwą zaletą parku handlowego będzie duży parking i zielony, ekologiczny dach nad lokalem KFC. To będzie pierwsze tak duże centrum handlowe w Pszczynie.

Duża inwestycja dobiega końca!

Pszczyną zainteresował się polski inwestor, który ma na swoim koncie już kilkanaście podobnych inwestycji na terenie kraju. Wkrótce do tej dość sporej listy parków handlowych dołączy kolejny, zlokalizowany przy ulicy Bielskiej w Pszczynie. Obiekt będzie nowoczesny, wygodny, z ofertą dostosowaną do wymagań lokalnego rynku. Nie zabraknie również dużego parkingu i małej strefy gastronomicznej, o którą zadba znana sieć KFC. Będzie można zatem zjeść coś dobrego i przyjemnie spędzić czas na zakupach w sklepach przystępnych cenowo.

Obecnie trwają już ostatnie prace związane z przygotowaniem obiektu do otwarcia. Lokale już wynajęto i teraz pojawia się w nich oferta poszczególnych sieci handlowych. Na dachu nad KFC powstanie natomiast specjalna zielona platforma pełna roślin.

Na zakupy mimo kryzysu

Niektórzy zastanawiają się, czy nowy park handlowy poradzi sobie z wyzwaniem, które stanowi dzisiejszy rynek zbytu. Bo nie ulega wątpliwości, że nastały trudne czasy i wiele wskazuje, że będą jeszcze trudniejsze. Czy sieci handlowe poradzą sobie z utrzymaniem w Pszczynie? Kryzys kryzysem, ale ludzie wciąż robią zakupy. Pomocny może być również fakt, że w nowej galerii znajdą się tańsze sklepy, między innymi Kik, CCC, Hebe, Pepco i Dealz. Są to ulubione sklepy sieciowe Polaków, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że nowy park handlowy w Pszczynie istotnie zda egzamin. Jak będzie w rzeczywistości, pokaże czas.

Planujecie wybrać się na otwarcie? A może nie macie obecnie finansów na przyjemności? Podzielcie się opiniami w komentarzach.