Upalne lato ma swoje plusy, do których zaliczyć możemy znakomite seanse w letnim kinie pod chmurką! Romantycznie we dwoje lub w gronie najlepszych znajomych — w kinie plenerowym trzeba obejrzeć przynajmniej jeden film!

Pszczyńskie kino pod chmurką

Kino plenerowe dla mieszkańców miasta postanowiła zorganizować również Pszczyna. Spragnieni świetnego kina widzowie muszą udać się na miejski rynek 23 lub 24 lipca o godzinie 21. W tym czasie rozpoczynają się zaplanowane seanse. W pszczyńskim kinie plenerowym zostaną pokazane dwa polskie filmy: Hydrozagadka oraz Jack Strong.

Miłośników komedii zapraszamy do kina plenerowego w piątek, gdyż tego dnia będzie wyświetlana Hydrozagadka. Komedia opowiada o tajemniczym znikaniu wody z terenów Warszawy. Jak się okazuje, za osuszanie zbiorników wodnych w stolicy wcale nie jest odpowiedzialne globalne ocieplenie a… pewien maharadża i jego pomocnicy.

Osoby, które wolą poważniejsze kino akcji, zapraszamy na pszczyński rynek w sobotę. Jack Strong to historia oparta na faktach. Film opowiada o Ryszardzie Kuklińskim i jego samotnej walki z Sowietami. Naturalnie, jeśli macie ochotę zobaczyć oba filmy, możecie odwiedzić kino plenerowe i w piątek i w sobotę!

Zalety kina plenerowego

Wakacyjna alternatywa dla kina, jakie powszechnie znamy, cieszy się w Polsce dużą popularnością. Wcale nas to nie dziwi, biorąc pod uwagę, jak fantastyczny klimat towarzyszy seansom na świeżym powietrzu. Luźna atmosfera, świetna pogoda i do tego znakomity film. Zaletą kina plenerowego jest również starannie dobrany repertuar. Widzowie mają okazję zobaczyć interesujące filmy, które są mniej popularne, ale niejednokrotnie bardziej interesujące od znanych produkcji.