Muzycy rockowi z Pszczyny, znani pod nazwą Hard Rockets, prezentują swoje najnowsze dzieło. Jest to utwór o tytule „Painkiller”, który można odnaleźć zarówno online, jak i na antenie popularnej stacji radiowej – Antyradia. W najnowszym notowaniu listy TurboTop, singiel ten zdołał wspiąć się aż na piętnastą pozycję.

Swoją popularność zespół zawdzięcza niecodziennemu projektowi zrealizowanemu w 2020 roku. Wówczas muzycy postanowili nagrać utwór, w którym wykorzystali fragmenty jednego z najbardziej znanych dzieł literatury polskiej – „Dziadów” autorstwa Adama Mickiewicza. Tym samym powstały „Elektryczne Dziady” – piosenka, która zdobyła szerokie uznanie wśród słuchaczy wielu krajowych rozgłośni radiowych.

Historia zespołu Hard Rockets obejmuje również wydanie albumu. Blisko dwa lata temu muzycy podejmowali się debiutanckiego projektu długogrającego. Płyta nosiła tytuł „Elektryczne Dziady i Inne Gusła”, co stanowiło swoisty ukłon w stronę wcześniejszego projektu, który przyniósł im popularność.