Księżna Daisy, będąca jedną z najbardziej lubianych, dawnych mieszkanek Pszczyny, obchodzi właśnie swoje święto, zorganizowane przez miasto. Daisy Days to kontynuacja regularnych, corocznych imprez związanych z tym, co księżna Daisy uwielbiała za życia. Tegoroczne Dni Księżnej Daisy zapowiadają się naprawdę ciekawie.

Weekend pod znakiem Księżnej Daisy

Od piątku do niedzieli potrwają wydarzenia zaplanowane z okazji Daisy Days 2022. Będą to koncerty, spotkania i iluminacje ogrodowe. Oficjalne rozpoczęcie imprezy rozpocznie się dzisiaj o godzinie 17:00 i potrwają do niedzieli, kiedy o 17:00 rozbrzmi ostatni koncert związany z wydarzeniem. W ten weekend na pewno nie będziecie się nudzić, ponieważ Pszczyna rozbrzmi radosnymi dźwiękami!

Jeśli macie czas i możliwość, koniecznie wpadnijcie na pszczyński rynek, gdzie wyświetlony zostanie seans filmowy. O tej godzinie również rozpocznie się iluminacja ogrodów. Będzie romantycznie i ciekawie. Co więcej, na każdy dzień imprezy zaplanowano inną muzykę i innych artystów. Nie będą to celebryci, ale z pewnością niezwykle utalentowani i interesujący artyści. Na pewno usłyszycie coś, co idealnie trafi w Wasze gusta.

Konna Majówka i świetne atrakcje dla dzieci

Najciekawsze atrakcje dla dzieci zaplanowano na niedzielę. Właściwie będą to atrakcje dla całej rodziny, mówimy bowiem o Konnej Majówce. Będzie więc dużo koni, konkursy i prezentacje, a także przejażdżki bryczką dla dzieci. Nie zabraknie również przejażdżek konnych, a wszystkie te rewelacje będą dostępne między 13:00 a 18:00.

Takie atrakcje nie zdarzają się co dzień. Warto skorzystać z możliwości rodzinnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Jeśli pogoda dopisze, będzie to znakomita okazja do tworzenia wspaniałych, rodzinnych wspomnień. A jeśli szukacie pomysłów na ciekawe i kreatywne spędzanie czasu z dziećmi, zajrzyjcie na stronę: https://www.uwagazabawa.pl/.

Księżna Daisy była małżonką pszczyńskiego księcia Hansa Heinricha XV Hochberga. Została zapamiętana jako filantropka, kobieta kultury i autorka pamiętników, cieszących się popularnością do dzisiaj.