Nadchodzący czwartek, 19 października, oznacza ważny dzień dla mieszkańców Pszczyny, zwłaszcza dla tych, którzy są zainteresowani kwestią bezpieczeństwa w swoim mieście. O godzinie 17:00, w budynku Szkoły Podstawowej nr 6 imienia ks. Jana Twardowskiego, położonej przy ulicy Księżycowej 25, planowane jest przeprowadzenie debaty społecznej. Dyskusja nosi tytuł „Bezpieczeństwo w rejonie boiska szkolnego SP nr 6 w Pszczynie”.

Podczas tego spotkania, policjanci z Pszczyny podkreślają znaczenie wspólnej odpowiedzialności za bezpieczeństwo. Celem debaty jest stworzenie okazji do dyskusji na temat możliwości poprawy bezpieczeństwa, a także wymiany poglądów i sugestii dotyczących usprawnień. Policjanci pragną, aby każdy obywatel czuł się jeszcze bezpieczniej w swojej lokalnej społeczności.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do udziału w tej debacie – to doskonała okazja do przedyskutowania i ulepszenia aspektów bezpieczeństwa w naszym mieście – podkreślają funkcjonariusze pszczyńskiej policji.